sprendimaint | Įvykdyti projektai
184
page-template-default,page,page-id-184,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.3,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Įvykdyti projektai

Įmonės pagrindinė veikla – gyvenamųjų namų statyba. Kadangi įmonė yra orientuota klientui pasiūlyti tik kokybiškus būstus, tai statybos darbus atliekat aukštos kvalifikacijos bei didelę patirtį turintys meistrai, naudojant tik kokybiškas medžiagas. Gyvenamųjų namų kvartalai statomi išlaikant dizaino  vientisumą, su sutvarkyta infrastruktūra ir gerbūviu. Projektuojant būstą atsižvelgiame į būsto patogumą, jaukumą ir šiuolaikiškumą. Įmonė būsto išplanavimą gali pasiūlyti ir pagal kliento pageidavimus. Gyvenamuosius namus galima įsigyti tiek su dalinę (80 %), tiek su pilna apdaila (100 %). Klientui pageidaujant, galime pasirūpinti būsto įrengimu, tuomet beliks atsivežti tik baldus.

 

 

PROJEKTAS “GYVENU – GERAI”

 

GYVENAMŲJŲ NAMŲ KVARTALAS KAUNE, ROMAINIUOSE

 

Šis projektas sukurtas galvojant apie tai, ko reikia patogiam, jaukiam ir saugiam gyvenimui. Patogus išplanavimas, erdvūs sklypai ir visiškas privatumas. Tai A klasės namų uždaras kvartalas.